Targi Pracy W Kłodzku

W hali sportowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kłodzku odbyły się Powiatowe Targi Pracy 2023. Oficjalnego otwarcia dokonali przedstawiciele samorządu powiatowego: 

Zbigniew Łopusiewicz - Przewodniczący Rady Powiatu, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk  - Wicestarosta Kłodzki wraz z Michałem Cisakowskim Michał Cisakowski - Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu,  Piotrem Marchewką, Ryszardem Niebieszczańskim Ryszard Niebieszczanski i Małgorzatą Kanecką Małgorzata Kanecka - członkami Zarządu Powiatu Kłodzkiego oraz Zuzanną Bielawską -  Dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Krzysztofem Bolisęgą Krzysztof Bolisęga dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku. Obecny był również Grzegorz Kuzak oraz Adam Łącki- Radni Powiatu Kłodzkiego. Gościem specjalnym był František Molík z  Hospodářská Komora Jednatelství Náchod - Izba Gospodarcza oddział Nachod. Współorganizatorem targów był Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej

Na targi w Kłodzku z ofertami pracy zgłosiło się ponad 60 pracodawców  z dostępnymi od zaraz ofertami podjęcia pracy, w tym nasza spółka ZAMG Kłodzko. Jesteśmy dużym pracodawcą, w którego również dotyczy wymiana pokoleniowa i nas również dotyczy problem poszukiwania pracowników.
Ponadto jesteśmy zainteresowani inwestowaniem naszych umiejętności i czasu w młodych ludzi w czasie praktyk i stażów. Nawiązaliśmy nowe kontakty i uważamy, że czas spędzony w tym wydarzeniu jest bardzo pouczający.

Osoby, które są zainteresowane złożeniem do nas podania o pracę prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZAKŁAD ADMINISTRACJI MIESZKANIAMI GMINNYMI GMINY MIEJSKIEJ KŁODZKO SPÓŁKA Z O.O. ul. Grunwaldzka 29, 57-300 Kłodzko zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO)”

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com