System Informacji Lokalowej - ZAMG webSIL

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od 1.02.2022 roku istnieje możliwość rejestracji do Systemu Informacji Lokalowej.
ZAMG webSIL to internetowy podgląd danych o naliczeniach opłat właścicieli lub lokatorów. Jest doskonałym rozszerzeniem wdrożonego systemu ewidencji lokalowej w Spółce ZAMG. Dzięki czemu mamy możliwość udostępnienia właścicielom/lokatorom podstawowych informacji o ich rozliczeniach.
Podstawowe cechy programu to podgląd stanu finansowego, podgląd operacji na koncie, odczyt komunikatów, podgląd archiwalnych stanów liczników, w razie potrzeby podawanie aktualnych stanów liczników, formularz kontaktowy z możliwością zgłaszania awarii czy propozycji remontów, załączania zdjęć.
Ponadto system ZAMG webSIL pozwala na ograniczenie ilości danych publikowanych w Internecie, szyfrowanie danych w bazie, czy dodatkową weryfikację tożsamości użytkownika przy pierwszym logowaniu.
W przyszłości system umożliwi głosowanie internetowe nad uchwałami wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez Spółkę ZAMG Kłodzko.
W celu uzyskania dostępu ZAMG webSIL należy pobrać wniosek i przekazać go do Zarządcy ZAMG Kłodzko lub Oddziału w Kudowie Zdrój.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com