Aktualności

 • 6 wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez Spółkę ZAMG otrzymało wyróżnienie „Róża Kłodzka” 2020 w kategorii inwestycja.

  Jako zarządca jesteśmy wdzięczni za poświęcony trud na rzecz wspólnot mieszkaniowych, które mają teraz pięknie wyremontowane budynki. Dla pracowników Spółki ZAMG to nie tylko praca, oni również angażują się w takie projekty i z dumą prezentujemy efekty tej pracy. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie uda się przeprowadzić podobne projekty.

  W dniu 30 sierpnia 2021r. wyróżnienie odebrali w imieniu Lidera projektu p. Roman Deron członek zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej przy Pl. Jagiełły 4 w Kłodzku oraz p. Tomasz Pełyński Prezes Zarządu Spółki ZAMG Kłodzko zarządzającej 6 wyróżnionymi wspólnotami mieszkaniowymi.

  Więcej
 • Poszukujemy wykonawców

  Zachęcamy do współpracy firmy remontowo-budowlane, instalatorów itp.

  Więcej
 • ZAMG KŁODZKO wdraża Kartę Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości

  Nasza firma jest sygnatariuszem Karty Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości, która ma zapewnić maksimum bezpieczeństwa zarówno dla Klientów jak i pracowników naszej firmy. Gdy sprawa wymaga bezpośredniej wizyty zapraszamy do nowego BIURA OBSŁUGI KLIENTA.

  Więcej
 • Żegnamy naszego Kolegę

  Z głębokim żalem informujemy, że odszedł nasz Kolega,
  Kazimierz Gaweł,
  wieloletni pracownik
  Zakładu Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o. 

  Więcej
 • Wszystkie zaplanowane zabrania w siedzibie zarządcy zostały odwołane

  Szanowni Państwo

  ze względów na zaistniałą sytuację i wynikającą z niej konieczność dbania o bezpieczeństwo zdrowotne oraz ograniczenie ryzyka zachorowań informujemy, że

  WSZYSTKIE ZAPLANOWANE ZEBRANIA
  W SIEDZIBIE ZARZĄDCY ZOSTAŁY ODWOŁANE.


  Jednocześnie informujemy, że o dalszych działaniach oraz ewentualnych nowych terminalach zebrań zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni.

   

   

  Więcej
 • Nowe pojemniki na odpady komunalne w Kłodzku z logo Spółki "ZAMG"

  Pojemniki będą miały wykonane naklejki z opisem, co należy wrzucać do danej frakcji, które mają ułatwić mieszkańcom dostosowanie się do nowych wymogów i zachęcić do dostosowania się do konieczności segregacji odpadów. Odpowiednia kolorystyka widoczna na załączonych zdjęciach. Pojemniki na plastiki i papier będą miały wykonane po 2 rozety wrzutowe w górnej pokrywie, dla ułatwienia wrzucania śmieci bez podnoszenia klap. Natomiast pojemniki na papier będą miały wykonane daszki wrzutowe umożliwiające wrzucanie bez podnoszenia pokrywy. Logo ZAMG KŁODZKO w formie termodruku oraz inne zabezpieczenia, które będą dodatkowym sposobem identyfikacji w razie kradzieży.

   

  Więcej
 • dział wody ZAMG Kłodzko

  Zmiany dla dobra klienta - Dział rozliczeń wody dostępny na parterze, pokój nr 1

  Zmienił się nr telefonu do Działu Rozliczeń Wody! Rozliczenia Wody pokój nr 1 parter tel.: 74 647 21 46

  Więcej
 • Podziękowania dla mieszkańców oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych za udział w projekcie unijnym

  Zakończyliśmy intensywny sezon rocznych zebrań wspólnot mieszkaniowych. To dobra okazja, by podziękować Zarządom Wspólnot i członkom wszystkich wspólnot mieszkaniowych za zaangażowanie i udział w dwuletnim projekcie społecznym mającym na celu rewitalizację centrum miasta Kłodzka i poprawa jakości życia jego mieszkańców w wymiarze społecznym, gospodarczym i przestrzennym poprzez zahamowanie degradacji technicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

  Więcej
 • Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko

  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem nocnego zwiedzania Twierdzy Kłodzko. Więcej na stronie WWW Twierdzy Kłodzkiej.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com