Aktualności

 • Zmiana opłat za wywóz nieczystości w dużym skrócie

  UCHWAŁA NR IX/52/2019 RADY MIEJSKIEJ W KŁODZKU z dnia 23 maja 2019 r. w paragrafie 2 ustala miesięczną stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość, w wysokości 13,00 zł, jeżeli odpady są zbierane i odbierane w sposób selektywny. Ponadto wyższą miesięczną stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość, w wysokości 26,00 zł, jeżeli odpady nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

   

  Więcej
 • dział wody ZAMG Kłodzko

  Zmiany dla dobra klienta - Dział rozliczeń wody dostępny na parterze, pokój nr 1

  Zmienił się nr telefonu do Działu Rozliczeń Wody! Rozliczenia Wody pokój nr 1 parter tel.: 74 647 21 46

  Więcej
 • Podziękowania dla mieszkańców oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych za udział w projekcie unijnym

  Zakończyliśmy intensywny sezon rocznych zebrań wspólnot mieszkaniowych. To dobra okazja, by podziękować Zarządom Wspólnot i członkom wszystkich wspólnot mieszkaniowych za zaangażowanie i udział w dwuletnim projekcie społecznym mającym na celu rewitalizację centrum miasta Kłodzka i poprawa jakości życia jego mieszkańców w wymiarze społecznym, gospodarczym i przestrzennym poprzez zahamowanie degradacji technicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

  Więcej
 • Od nowego roku dużo ma się zmienić w kwestii śmieci - ale co dokładnie?

  Unijne prawo wymaga, aby w 2020 roku gminy osiągnęły 50-procentowy poziom recyklingu odpadów. Stąd takie gorączkowe zmiany. Resort nie do końca słucha przy tym samorządów, a te również narzekają na rewolucję. Nie dość, że jest trudne do sprawnego wprowadzenia, to obciąża finansowo mieszkańców. Podkreślić należy, że Unia Europejska w ramach tzw. „gospodarki obiegu zamkniętego” wyznacza wymogi co do poziomu odzysku odpadów. Aby je osiągnąć, Polska musi bardziej efektywnie prowadzić, promować i rozwijać selektywną zbiórkę odpadów.

  Więcej
 • Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko

  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem nocnego zwiedzania Twierdzy Kłodzko. Więcej na stronie WWW Twierdzy Kłodzkiej.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania Ziemi Kłodzkiej

  Zapraszamy do uczestnictwa w Amatorskiej Lidze Pływania Ziemi Kłodzkiej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najbliższa edycja zostanie rozegrana 29.09.2017 r. Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Poranne Pływanie

  Poranna sesja pływania. Najdłużej otwarta Kryta Pływalnia w regionie!!! Poranna sesja obejmuje wejścia: poniedziałek-sobota 6:15-8:00 oraz niedziela 7:00-8:00.

  Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Przerwa technologiczna

  Przerwa technologiczna na Krytej Pływalni w Kłodzku. Informujemy, że z powodu corocznej przerwy technologicznej związanej z pracami konserwacyjnymi od 20 czerwca do 8 lipca 2016 roku Kryta Pływalnia w Kłodzku będzie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia.

  UWAGA!!! Ważność karnetów na basen obowiązujących w wyżej wymienionym terminie zostanie automatycznie przedłużona o 14 dni.

  Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Nocne zwiedzanie w Twierdzy Kłodzko

  Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi zajmujący się min. zarządzaniem nieruchomościami w Kłodzku, zaprasza na Nocne Zwiedzanie Twierdzy.

  Nocne Zwiedzanie to zupełnie inna forma zwiedzania twierdzy- swoistego rodzaju spektakl światło- dźwięk wzbogacony grą aktorów-amatorów. Ciemności rozświetlają pochodnie, świece i błysk mieczy. Ciszę zakłóca muzyka, tajemnice i legendy. Teraźniejszość i daleka przeszłość. Mnisi, księżniczki, rycerze, żołnierze.

  Wiecej na stronie WWW Twierdzy Kłodzkiej.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com