Aktualności

 • Zmiana opłat za wywóz nieczystości w dużym skrócie

  UCHWAŁA NR IX/52/2019 RADY MIEJSKIEJ W KŁODZKU z dnia 23 maja 2019 r. w paragrafie 2 ustala miesięczną stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość, w wysokości 13,00 zł, jeżeli odpady są zbierane i odbierane w sposób selektywny. Ponadto wyższą miesięczną stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od mieszkańca zamieszkującego daną nieruchomość, w wysokości 26,00 zł, jeżeli odpady nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

   

  Więcej
 • dział wody ZAMG Kłodzko

  Zmiany dla dobra klienta - Dział rozliczeń wody dostępny na parterze, pokój nr 1

  Zmienił się nr telefonu do Działu Rozliczeń Wody! Rozliczenia Wody pokój nr 1 parter tel.: 74 647 21 46

  Więcej
 • Poszukujemy pracownika Kudowa Zdrój

  Poszukujemy pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS TECHNICZNYCH w Oddziale ZAMG Kudowa-Zdrój.

  Więcej
 • Podziękowania dla mieszkańców oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych za udział w projekcie unijnym

  Zakończyliśmy intensywny sezon rocznych zebrań wspólnot mieszkaniowych. To dobra okazja, by podziękować Zarządom Wspólnot i członkom wszystkich wspólnot mieszkaniowych za zaangażowanie i udział w dwuletnim projekcie społecznym mającym na celu rewitalizację centrum miasta Kłodzka i poprawa jakości życia jego mieszkańców w wymiarze społecznym, gospodarczym i przestrzennym poprzez zahamowanie degradacji technicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

  Więcej
 • Od nowego roku dużo ma się zmienić w kwestii śmieci - ale co dokładnie?

  Unijne prawo wymaga, aby w 2020 roku gminy osiągnęły 50-procentowy poziom recyklingu odpadów. Stąd takie gorączkowe zmiany. Resort nie do końca słucha przy tym samorządów, a te również narzekają na rewolucję. Nie dość, że jest trudne do sprawnego wprowadzenia, to obciąża finansowo mieszkańców. Podkreślić należy, że Unia Europejska w ramach tzw. „gospodarki obiegu zamkniętego” wyznacza wymogi co do poziomu odzysku odpadów. Aby je osiągnąć, Polska musi bardziej efektywnie prowadzić, promować i rozwijać selektywną zbiórkę odpadów.

  Więcej
 • Poszukujemy pracownika Kłodzko

  Poszukujemy pracownika na stanowisko KONSERWATOR.

  Więcej
 • Zapytanie ofertowe nr 3

  Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Spółka z o.o. z siedzibą w Kłodzku zachęca do składania ofert na modernizację budynków mieszkalnych zlokalizowanych na obszarze rewitalizacyjnym w Kłodzku.

  Więcej
 • Zapytanie ofertowe nr 2

  Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Spółka z o.o. z siedzibą w Kłodzku zachęca do składania ofert na modernizację budynków mieszkalnych zlokalizowanych na obszarze rewitalizacyjnym w Kłodzku.

  Więcej
 • Zapytanie ofertowe

  Zapytanie ofertowe wspólnot mieszkaniowych. Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Spółka z o.o. z siedzibą w Kłodzku zachęca do składania ofert na modernizację budynków mieszkalnych zlokalizowanych na obszarze rewitalizacyjnym w Kłodzku.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com