Aktualności

 • dział wody ZAMG Kłodzko

  Zmiany dla dobra klienta - Dział rozliczeń wody dostępny na parterze, pokój nr 1

  Zmienił się nr telefonu do Działu Rozliczeń Wody! Rozliczenia Wody pokój nr 1 parter tel.: 74 647 21 46

  Więcej
 • Podziękowania dla mieszkańców oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych za udział w projekcie unijnym

  Zakończyliśmy intensywny sezon rocznych zebrań wspólnot mieszkaniowych. To dobra okazja, by podziękować Zarządom Wspólnot i członkom wszystkich wspólnot mieszkaniowych za zaangażowanie i udział w dwuletnim projekcie społecznym mającym na celu rewitalizację centrum miasta Kłodzka i poprawa jakości życia jego mieszkańców w wymiarze społecznym, gospodarczym i przestrzennym poprzez zahamowanie degradacji technicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania Ziemi Kłodzkiej

  Zapraszamy do uczestnictwa w Amatorskiej Lidze Pływania Ziemi Kłodzkiej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najbliższa edycja zostanie rozegrana 29.09.2017 r. Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Nocne zwiedzanie Twierdzy Kłodzko

  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem nocnego zwiedzania Twierdzy Kłodzko. Więcej na stronie WWW Twierdzy Kłodzkiej.

  Więcej
 • Poranne Pływanie

  Poranna sesja pływania. Najdłużej otwarta Kryta Pływalnia w regionie!!! Poranna sesja obejmuje wejścia: poniedziałek-sobota 6:15-8:00 oraz niedziela 7:00-8:00.

  Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Przerwa technologiczna

  Przerwa technologiczna na Krytej Pływalni w Kłodzku. Informujemy, że z powodu corocznej przerwy technologicznej związanej z pracami konserwacyjnymi od 20 czerwca do 8 lipca 2016 roku Kryta Pływalnia w Kłodzku będzie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia.

  UWAGA!!! Ważność karnetów na basen obowiązujących w wyżej wymienionym terminie zostanie automatycznie przedłużona o 14 dni.

  Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Nocne zwiedzanie w Twierdzy Kłodzko

  Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi zajmujący się min. zarządzaniem nieruchomościami w Kłodzku, zaprasza na Nocne Zwiedzanie Twierdzy.

  Nocne Zwiedzanie to zupełnie inna forma zwiedzania twierdzy- swoistego rodzaju spektakl światło- dźwięk wzbogacony grą aktorów-amatorów. Ciemności rozświetlają pochodnie, świece i błysk mieczy. Ciszę zakłóca muzyka, tajemnice i legendy. Teraźniejszość i daleka przeszłość. Mnisi, księżniczki, rycerze, żołnierze.

  Wiecej na stronie WWW Twierdzy Kłodzkiej.

  Więcej
 • Przerwa technologiczna

  Przerwa technologiczna na Krytej Pływalni w Kłodzku. Informujemy, że z powodu corocznej przerwy technologicznej związanej z pracami konserwacyjnymi od 31 sierpnia do 13 września 2015 roku Kryta Pływalnia w Kłodzku będzie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia.

  UWAGA!!! Ważność karnetów na basen obowiązujących w wyżej wymienionym terminie zostanie automatycznie przedłużona o 14 dni.

  Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania Ziemi Kłodzkiej

  Zapraszamy do uczestnictwa w Amatorskiej Lidze Pływania Ziemi Kłodzkiej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ostania edycja Ligi odbyła się 19.06.2015 roku. Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com