Aktualności

 • Nocne zwiedzanie w Twierdzy Kłodzko

  Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi zajmujący się min. zarządzaniem nieruchomościami w Kłodzku, zaprasza na Nocne Zwiedzanie Twierdzy.

  Nocne Zwiedzanie to zupełnie inna forma zwiedzania twierdzy- swoistego rodzaju spektakl światło- dźwięk wzbogacony grą aktorów-amatorów. Ciemności rozświetlają pochodnie, świece i błysk mieczy. Ciszę zakłóca muzyka, tajemnice i legendy. Teraźniejszość i daleka przeszłość. Mnisi, księżniczki, rycerze, żołnierze.

  Wiecej na stronie WWW Twierdzy Kłodzkiej.

  Więcej
 • Przerwa technologiczna

  Przerwa technologiczna na Krytej Pływalni w Kłodzku. Informujemy, że z powodu corocznej przerwy technologicznej związanej z pracami konserwacyjnymi od 31 sierpnia do 13 września 2015 roku Kryta Pływalnia w Kłodzku będzie zamknięta. Przepraszamy za utrudnienia.

  UWAGA!!! Ważność karnetów na basen obowiązujących w wyżej wymienionym terminie zostanie automatycznie przedłużona o 14 dni.

  Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Amatorska Liga Pływania Ziemi Kłodzkiej

  Zapraszamy do uczestnictwa w Amatorskiej Lidze Pływania Ziemi Kłodzkiej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ostania edycja Ligi odbyła się 19.06.2015 roku. Więcej informacji o działalności basenu na stronie www Krytej Pływalni.

  Więcej
 • Dni Twierdzy Kłodzkiej

  Tegoroczne Dni Twierdzy Kłodzkiej odbędą się w dniach od 07 do 09 sierpnia. Blok imprez plenerowych odbędzie się m. in. na Twierdzy Kłodzkiej oraz na Rynku Kłodzkim.

  Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com